Facebook

WSPÓŁPRACUJEMY:

Innowacyjne Podkarpackie Polski Portal Menedżerów Kultury Kulturaonline.pl Odyssei Społeczność podróżników epodkarpacie.com KrosnoCity

"Moja przygoda w muzeum" - 16. Edycja Lokalna - rozstrzygnięta

Aleksandra Gładysz, 8 lat, SP w Iwoniczu, Moja przygoda w muzeum, 2008


Zobacz galerię prac laureatów >>>

Muzeum Rzemiosła w Krośnie przygotowało 16. Lokalną Edycję
XXX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży
Moja przygoda w muzeum organizowanego przez Muzeum Okręgowe w Toruniu.

244 uczestników w wieku od 6 do 16 lat zgłosiło do konkursu 278 prac. Efekty muzealnch inspiracji młodych artystów tworzące kolorową i radosną opowieść można oglądać na wystawie pokonkursowej w Piwnicy PodCieniami od 21 maja do 3 czerwca
.

Laureaci 16. Edycji Lokalnej konkursu Moja przygoda w muzeum:

Nagrody:

1. Rafał Nowak, 6 lat, Miejskie Przedszkole Nr 8 w Krośnie
2. Julia Rygiel, 6 lat, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Krośnie
3. Zuzanna Habrat, 6 lat Miejskie Przedszkole Nr 10 w Krośnie
4. Maksym Wilk, 6 lat, Miejskie Przedszkole Nr 8 w Krośnie
5. Nagrody za pracę zbiorową dla wychowanków Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Krośnie:
  • Małgorzata Buczek, 6 lat
  • Aleksandra Poradyło, 6 lat
  • Oliwia Frydrych, 6 lat
  • Zuzanna Matoga, 6 lat
  • Aleksandra Gazda 6 lat
  • Klaudia Rachwał, 6 lat
  • Agnieszka Siwiec, 6 lat
  • Jessica Orzechowska, 6 lat
  • Nikoletia Świerczek, 6 lat
  • Michał Zawisza, 6 lat
6. Aleksandra Gładysz, 8 lat, Świetlica Szkolna przy SP w Iwoniczu
7. Paulina Bełch, 9 lat, Świetlica Szkolna przy SP w Iwoniczu
8. Maciej Michalski, 10 lat, MZS Nr 2 - SP Nr 12 w Krośnie
9. Weronika Iskierska, 10 lat, MZS z OI w Krośnie - SP Nr 14
10. Malwina Waśniewska, 12 lat, MZS z OI w Krośnie - SP Nr 14
11. Joanna Brynecka, 14 lat, Gimnazjum Nr 1 w Krośnie
12. Kamila Froń, 15 lat, Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce
13. Paulina Iwanicka, 15 lat, MZS z OI w Krośnie - Gimnazjum Nr 3
14. Monika Rajchel, 16 lat, Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce

Wyróżnienia:

1. Karolina Łajdanowicz, 6 lat, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Krośnie
2. Beata Karp, 8 lat, Świetlica Szkolna przy SP w Iwoniczu
3. Patrycja Demkowicz, 10 lat, MZS Nr 2 - SP 12 w Krośnie
4. Lidia Sługocka, 10 lat, SP Nr 6 w Krośnie
5. Kinga Woźniak, 10 lat, SP Nr 6 w Krośnie
6. Michał Stryczniewicz, 10 lat, MZS z OI w Krośnie - SP Nr 14
7. Janusz Styrkosz, 13 lat, SP Nr 3 w Krośnie

SZANSA:

1. Paulina Nycz, 15 lat, MZS z OI w Krośnie - Gimnazjum Nr 3
2. Paweł Guzik, 9 lat, SP Nr 7 w Krośnie
3. Roksana Lenik, 9 lat, SP Nr 7 w Krośnie
4. Kamila Lenar, 10 lat, MZS Nr 2 w Krośnie - SP 12
5. Mateusz Świerk, 10 lat, MZS Nr 2 w Krośnie - SP 12
6. Klaudia Rachwał, 6 lat, Miejskie Przedszkole Nr 4 w Krośnie
7. Paweł Pikul, 10 lat MZS Nr 2 - SP Nr 12 w Krośnie
8. Łukasz Mikoś, 13 lat, Gimnazjum Nr 1 w Krośnie
9. Karolina Kilar, 14 lat, MZS Nr 2 - Gimnazjum Nr 5 w Krośnie
10. Dominika Janocha, 10 lat, MZS Nr 2 w Krośnie - SP 12
11. Katarzyna Skiba, 6 lat, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Krośnie
12. Kinga Różowicz, 12 lat, Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce
13. Łukasz Zawadzki, 15 lat, Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce
14. Natalia Kuliga, 8 lat, Świetlica Szkolna przy SP w Iwoniczu

Po zakończeniu wystawy wszystkie nagrodzone prace zostaną przesłane do Muzeum Okręgowego w Toruniu na międzynarodowy etap konkursu.
Iwona Jurczyk